Úvod > Zdravotnický nábytek > Zástěny a paravány

Nejen zdravotnické paravány a zástěny k oddělení prostor

Paravány a zástěny, kovové, plastové i látkové

Zástěna, paraván, nástavba - látková, kovová, pojízdná nebo pevná laminová,či čalouněná, popř. ratanový paraván a další naleznete v naší nabídce níže.

Našel jsem 6 produktů

Paravan provázkový barva oranžová 1280

1 394 Kč

Základem 4-panelového paravanu je oranžová dřevěná konstrukce. Výplet paravanu je tvořen barevnými provázky. Může sloužit k rozdělení místnosti a zároveň může být ozdobou vašich prostor. Šíře panelů...

info

Paraván zdravotnický - zástěna kovová - ZV1

3 201 Kč

Paraván nebo-li zástěna kovová lakovaná konstrukce, kolečka o průměru 50 mm, brzditelná. Jedno pole s volitelnou výplní výplň vyjímatelná, pratelná/čistitelná šířka pole 90 cm, s možností volby barvy...

info

Paraván zdravotnický - zástěna kovová - ZV2

5 440 Kč

Zástěna kovová lakovaná,kolečka o průměru 50 mm, bržděná, dvě pole s výplní výplně vyjímatelné, omyvatelné nebo pratelné šířka pole 70 cm. Možnost volby barevného odstínu konstrukce.

info

Paraván zdravotnický - zástěna kovová - ZV3

7 672 Kč

Zástěna má kovovou lakovanou konstrukci a kolečka o průměru 50 mm, bržděná. 3 pole s výplní výplně vyjímatelné, omyvatelné nebo pratelné šířka pole 70 cm .

info

Náhradní látka pro zástěnu kovovou - ZV3

1 492 Kč

Náhradní látka na kovovou lakovanou zástěnu na kolečkách pratelná - 3 ks šířka pole 70 cm .

info

Náhradní látka pro zdravotnický paravan ZV1

381 Kč

Náhradní látková výplň do zdravotnického paravanu ZV1 je vyjímatelná, pratelná/čistitelná. Šířka pole v paravanu je 90 cm. Je možné zvolit barvu výplně.

info
INFORMACE
Doprava zdarma Spolehlivá firma 2018