Úvod > Zdravotnický nábytek > Nábytek do ordinace

Nábytek pro ordinace a sesterny

Nábytek do ordinace se vyznačuje celou řadou specifických vlastností. Nemocniční lůžka, zdravotnické židle a zdravotnická lehátka, mají svou vlastní kategorii. Zde naleznete veškerý doplňující nábytek do ordinace a nemocničního zařízení.

Kancelářské stoly, židle, sedací nábytek, kartotéky, kontejnery, zástěny a paravány na kolečkách, to vše zahrnuje vhodný nábytek do ordinace, či nemocnice.

Veškeré vybavení je vhodné i pro další, nezdravotnická zařízení, jako jsou kosmetické, nebo masážní salóny. Ať už zařizujte novou ordinaci, renovujete, nebo rozšiřujete, v následující nabídce najdete vhodné řešení právě pro Vás.

Lékárny, skříně kovové a na opiáty

Zobrazit celý text

Našel jsem 3 produkty

Lékařská otočná židle s čalouněnou zádovou opěrou DENTAL ASSISTANT

4 090 Kč

Pracovní židle DENTAL Assistant je ordinační otočná židle s lama mechanismem. Je ergonomicky tvarovaná a je vybavena výškově stavitelnou lama opěrkou. Pro větší komfort je opěrka i sedák počalouněn....

info

Lékařská otočná židle s čalouněnou zádovou opěrou DENTIST

4 574 Kč

Pracovní židle DENTIST je ordinační otočná židle s Asynchronním mechanismem. Je ergonomicky tvarovaná a je vybavena výškově stavitelnou opěrkou. Pro větší komfort je opěrka i sedák počalouněn. Kříž...

info

Lékařská otočná stolička s čalouněným sedákem STAND

2 118 Kč

Pracovní židle STAND je ordinační otočná taburetka s čalouněným sedákem - výškově stavitelná. Kříž je chromový a osazený kolečky o průměru 50 mm. Nosnost je 120kg.

info
INFORMACE
Doprava zdarma Spolehlivá firma 2018