Úvod > Kancelářský nábytek > Manažerský nábytek

Nábytek do kanceláře manažerů a vedoucích pracovníků

Manažerský nábytek je specifický a je třeba jej vybírat pečlivě a vkusně. Vedoucí pracovníci mají reprezentativní a zodpovědné postavení, takže by tomu měla odpovídat i jejich kancelář, či pracovna.

V naší nabídce naleznete manažerský nábytek, který se vyznačuje vysokou kvalitou, moderním designem a působí luxusním dojmem. Všechny tyto vlastnosti manažerského nábytku Vám pomohou vytvořit dobrý dojem na zákazníky a nově příchozí.

Mezi manažerský nábytek rozhodně patří pracovní stoly, jednací stoly, manažerská křesla a mnoho dalších doplňků.

Pokud hledáte kompletní manažerskou sestavu v jednotném designu, nepřehlédněte jedinečnou řadu manažerského nábytku Tango-Lux.

Nepodceňujte vliv prvního dojmu a neváhejte vytvořit prestižní kancelář pro sebe, nebo své vedoucí zaměstnance. Manažerský nábytek z naší nabídky Vám tento úkol usnadní.

Manažerské kanceláře z kvalitního lamina

Kancelářské prostory pro vedoucí pracovníky Vám pomůžeme vybavit tak, aby za poměrně dobrou cenu vytvořily dojem na příchozí.

Zobrazit celý text

Našel jsem 4 produkty

Dvoumístné sofa Montmartre 102

9 204 Kč

Celočalouněné dvoumístné sofa vhodn´w například pro komerční prostory. Velmi odolná dřevěná konstrukce. Kvalitní polyuretanová pěna. Nosnost 120 kg/1 místo.

info

Křeslo Montmartre 100

6 003 Kč

Celočalouněné sofa vhodná například pro komerční prostory. Velmi odolná dřevěná konstrukce. Kvalitní polyuretanová pěna. Nosnost 120 kg.

info

Soprano 100

8 549 Kč

Velmi hezké a moderní sofa SOPRANO 100 je vhodné nejen do komerčních prostor, ale i do bytových prostor. Konstrukce je dřevěná a velmi odolná. Sedák a opěradlo je z velmi kvalitní polyuretanové pěny....

info

SOPRANO 102

11 638 Kč

SOPRANO 102 je velmi hezké a moderní dvoumístné sofa. Je vhodné jak pro komerční prostory, tak do bytu. Je z velmi odolné dřevěné konstrukce s opěrákem a sedákem z velmi kvalitní polyuretanové pěny....

info
INFORMACE
Doprava zdarma Spolehlivá firma 2018